Długi weekend majowy przed nami, to znak, że będzie dużo grania ligowego w barwach Moreny.  Mamy nadzieję, że nie wszyscy wyjechali na zasłużony odpoczynek,  że znajdą się chętni do grania.

 

W sobotę, o godzinie 10.00 na boisko w Rusocinie wybiegną zawodnicy z rocznika 2005.  Ich rywalem będzie GTS PRUSZCZ GDAŃSKI.  Nasi zawodnicy notują tak piękną serię wygranych meczów, że doczekaliśmy sytuacji, wcześniej nam nieznanej, że to my  jesteśmy w wielu meczach faworytami, że to na nas sprężają się rywale.  Na razie z tej roli faworyta wywiązujemy się świetnie.  Oby podobnie było w Rusocinie.

 

Tego samego dnia, w sobotę, od godziny 9.00 na boisku w Nowym Porcie odbędzie się IV turniej Ligi Orlików D2.  Zawodnicy rocznika 2007/2008 powalczą o swoje kolejne ligowe punkty.  Będziemy rywalizować z z drużynami: GTS PRUSZCZ GDAŃSKI, CONRAD GDAŃSK,  POLONIA GDAŃSK, OLIVIA GDAŃSK.  Oby z powodzeniem.

 

W niedzielę, o godzinie 14.00  swój mecz z BOROWIAKIEM CZERSK rozegrają zawodnicy drużyny Juniora Starszego.   Mamy nadzieję, że pomimo osłabień, zaprezentujemy się dobrze i powalczymy o wygraną. Mecz w Klukowie.

 

W środę, 3 maja, swój mecz rozegrają chłopcy z rocznika 2003/2004.  Rywal bardzo mocny  OSICZANKA OSICE,  ale liczymy na dobrą postawę naszej drużyny.  Mecz w Klukowie, od godziny 16.00

 

Seniorzy grający w B Klasie,  tym razem trzy punkty otrzymają bez wychodzenia na boisko.  AMATOR KIEŁPINO wycofał się z rozgrywek.

 


28 kwietnia 2017

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

DŁUGI WEEKEND Z MORENĄ