Zawodnicy Młodzików Moreny rocznika 2005/2006 odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo.  Pokonali 1-0 GKS KOWALE po bramce Janka Kochanowskiego.

To już trzecia wiosenna wygrana naszych zawodników w czterech spotkaniach.  Biorąc pod uwagę, że jesienią w tych czterech pierwszych meczach zdobyliśmy tylko pięć punktów, to śmiało możemy powiedzieć, że wiosna na razie jest nasza.

 

Kolejne trzy punkty tym razem nie przyszły łatwo. To był bardzo zacięty mecz, pełen walki, niewykorzystanych szans, zwrotów sytuacji, słońca, ataku zimy i szczęścia, którego nam nie zabrakło w końcówce spotkania. Bardzo długo w tym meczu utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale specjalnie narzekać nie mogliśmy, bo to goście mieli więcej groźnych sytuacji do strzelenia gola.  Ale na szczęście dla nas, nie potrafili trafić do siatki po wielu groźnie bitych stałych fragmentach gry, a kiedy trzeba było, to skutecznie ratował nam skórę Marcin Skiba w bramce. Ostatnie minuty meczu należały już do nas. To my byliśmy bardziej zdeterminowani, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i to do nas uśmiechnęło się szczęście, choć od razu trzeba powiedzieć, że na ten uśmiech fortuny bardzo sobie zapracowaliśmy. Kolejny rzut rożny wybijany przez Mateusza Kotewicza  bardzo precyzyjnym strzałem głową zamienił na zwycięskiego gola Janek Kochanowski.  Gol.  Wygraliśmy 1-0!

Brawo dla naszych zawodników za ten mecz.  Ale również brawa dla chłopaków z Kowal.  Nie byliście w tym meczu gorsi, ale w piłce czasem tak bywa, że jedni cieszą się z wygranej, a drudzy smucą z przegranej.   Gratulacje dla wszystkich za walkę do końca, także z przeciwnościami pogodowymi.   I walczymy dalej.  Mamy już na koncie w lidze 26 punktów i aż osiem wygranych meczów.  Walczcie dalej, cieszcie się z każdego meczu i szukajcie  swoich szans na kolejne wygrane.  Nikt nie wie, gdzie jest kres Waszych możliwości.   I to jest właśnie najfajniejsze.

 

 

MORENA GDAŃSK  1:0  GKS KOWALE

 

Skład Moreny:

SKIBA - SIUTA, ŁUKASZEWICZ, DOMSTA, CHILCZUK, GRONBERSKI, J.KOCHANOWSKI, CHACIŃSKI, KOTEWICZ - BIŃKO, WOJCIECHOWSKI, ANDRZEJEWSKI, BERENT, DASIEWICZ, S.JABŁOŃSKI, WARAKSA, O.WYBRANOWSKI.

 

 

 

23 kwietnia 2017

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

KOWALE POKONANE