KOWALE WINTER CUP 2017 DLA CHŁOPCÓW Z MORENY!!!

Przyjechali, zobaczyli, zwyciężyli.  Zawodnicy Moreny, rocznika 2005/2006 wygrali turniej halowy KOWALE WINTER CUP 2017!!!  I jeśli czasem uda się wygrać jakieś zawody odrobinę niespodziewanie, albo z dużą dozą szczęścia, co też jest w sporcie niezbędne, tak dziś wygrana chłopców z Moreny była po prostu bezdyskusyjna.  Wygrali WSZYSTKIE  osiem spotkań, z imponującym bilansem bramkowym 26-5!!! Wielkie gratulacje!

 

Pierwsza część turnieju, to zmagania grupowe, eliminacyjne.  Trzy pewne wygrane dały nam pierwsze miejsce w grupie i awans do turniej finałowego. Na dużą uwagę zasługuje zwłaszcza pewna wygrana z silną ekipą Radunii Stężyca, z którą to drużyną, w ligowych zmaganiach dostaliśmy srogie baty.

 

 

 

 

Druga część zawodów, to zmagania  finałowe. Tutaj również przeszliśmy przez swoje mecze jak burza,  pokonując pewnie i bardzo wysoko kolejnych rywali.  W końcu w ostatnim meczu rozgrywek, spotkaliśmy się ponownie z Radunią Stężyca. Rywale liczyli na rewanż za porażkę grupową i wygraną, która dałaby im I miejsce w tym turnieju.  Nasi zawodnicy mieli jednak inne plany i wygrywając 1-0 zakończyli ten turniej  w glorii zwycięzców.    Duża w tym zasługa strzegącego naszej bramki Marcina Skiby, który choć przez cały niemal turniej miał mało pracy, to w tym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony.

 

Barwy Moreny w tym zwycięskim dla nas turnieju reprezentowali:

 

MARCIN SKIBA

BARTEK ŁUKASZEWICZ - 2 GOLE/

MATEUSZ KOTEWICZ - 1 BRAMKA

PAWEŁ GRONBERSKI 4 BRAMKI/3 ASYSTY

MIKOŁAJ CHACIŃSKI - 5 BRAMEK/ 4 ASYSTY

MAKS ANDRZEJEWSKI - 1 ASYSTA

KUBA DASIEWICZ - 1 ASYSTA

ARTUR RYŃSKI - 14 BRAMEK/3 ASYSTY

SEBASTIAN BERENT

 

 

Brawo, chłopcy, za kolejny bardzo udany turniej.  Od pewnego czasu nie schodzicie poniżej pewnego poziomu i jest to zdecydowanie coraz wyższy poziom.  Gratulacje dla zawodników i Trenera Rafała, który mimo choroby spędził z naszymi piłkarzami niemal cały dzień.  Chyba było warto!

 

 

04 lutego 2017

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ