LIGOWY WEEKEND Z MORENĄ

Koniec wielomiesięcznego oczekiwania.  Wraca to, co jest solą sportowych zmagań. Bez względu na wszystkie mniejsze, czy większe, wypaczenia, wszyscy na to czekają. Przynajmniej taką mamy nadzieję.  

 

WRACA  LIGA!!!

 

 

 Na początek  mecz seniorów  oraz młodzików.  Pozostałe drużyny muszą jeszcze wykazać się sporą dozą cierpliwości.

 

W niedzielę o godzinie 11.00 (Uwaga na zmianę czasu!!!),  rundę wiosenną Ligi Młodzików rozpoczną zawodnicy z rocznika 2005/2006.   Zagrają w Klukowie z ekipą GEDANI GDAŃSK

Będzie to rewanż za porażkę 0-2 z rundy jesiennej. Nasi rywale zajmują w ligowej tabeli piąte miejsce, a uzbierali o trzy punkty więcej od nas.  Liczymy  na skuteczny rewanż  naszej drużyny, choć z pewnością łatwo nie będzie, bo nasi zawodnicy po bardzo udanej części halowej sezonu piłkarskiego,  do tego meczu przystąpią jednak bardzo poważnie osłabieni kadrowo.  Mimo wszystko liczymy na dobrą grę i zwycięstwo Moreny!

 

 

W niedzielne popołudnie zagrają swój mecz ligowy także seniorzy Moreny.  Zaczynają z wysokiego pułapu, bo od meczu z KARLIKOWEM SOPOT. Przeciwnik tydzień temu odrobił jesienne zaległości wygrywając zaległy mecz z Amigo Przyjaźń i jest aktualnie liderem tabeli.  

Liczymy na udany start w rozgrywkach.  Przegrane mecze sparingowe to zapewne był tylko kamuflaż dla ligowych rywali.  Jesienią Karlikowo wygrało...  a, nie ma co przypominać.   Bramkę dla Moreny zdobył Tomek Wierzba

 

Mecz w niedzielę, o godzinie 17.00, na boisku  przy Alei Hallera 201. 

 

 

 

23 marca 2017

Stanisław Gramann

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ