LIGOWY WEEKEND Z MORENĄ

No to gramy.  Kolejny piłkarski, ligowy, weekend z Moreną przed nami.  Tym razem, podobnie jak ostatnio,  trzy mecze ligowe z udziałem zawodników naszego klubu.

Jako pierwsi wyjdą na boisko w sobotę zawodnicy rocznika 2005/2006. W sobotę, o godzinie 11.00, na boisku w Klukowie, zmierzą się z drużyną BAŁTYKU GDYNIA. Zapowiada się ciekawy mecz, bo choć rywal trudny, to z pewnością w naszym zasięgu. Gdynianie wiosną rozegrali jeden mecz, wygrywając 2:1 w Pruszczu Gdańskim.

 

W niedzielę, nasi zawodnicy z rocznika 2003/2004 zagrają przeciwko dziewczynom z AP LG GDAŃSK.  Po niezbyt udanym starcie do rozgrywek, liczymy na punkty. Nasze rywalki przegrały pierwszy mecz ligowy 0:3 w Osicach.  Mecz o godzinie 16.00 na boisku przy ulicy Traugutta.

 

Wreszcie w niedzielę, od godziny 17.00, na boisku przy Alei Hallera o pierwsze w tym roku punkty powalczą nasi B klasowi seniorzy.  Rywalem będą rezerwy  GKS SIERAKOWICE

Rywal trudny, zajmujący czwarte miejsce w ligowej tabeli, ale Panowie, bez żartu, wygrajcie wreszcie jakiś mecz w tym roku!

 

 

 

 

 

07 kwietnia 2017

Stanisław Gramann

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ