LIGOWY WEEKEND Z MORENĄ

Po świątecznym lenistwie, wracamy do ligowego biegania za piłką. W ten weekend aż cztery mecze zawodników w koszulkach Moreny.  Do wyboru, do koloru.

W sobotę o godzinie 10.00 na boisko przy ulicy Radarowej 26 wybiegną nasi Juniorzy Starsi, aby rozegrać swój  pierwszy mecz w tej rundzie z SOBIESKIM GNIEW.  Można powiedzieć, że bardzo długo czekali na inaugurację, ale wreszcie doczekali się.  Gramy z drużyną z Gniewu, z którą we wrześniu po świetnym meczu wygraliśmy 4:2 po bramkach Aleksa Dziedzica (dwie), oraz Grzegorza Szypulskiego i Oskara Zarembskiego. Powtórka z tamtego meczu mile widziana, choć trzeba zauważyć, że rywale wiosną  wygrali prestiżowy, derbowy mecz z BOROWIAKIEM CZERSK i ten mecz na pewno łatwy nie będzie.  

 

Również w sobotę, ale o godzinie 12.30 na boisku przy Alei Zwycięstwa 12, czyli na Politechnice,  swój mecz ligowy rozegrają chłopcy z rocznika 2003/2004.  Jeszcze niedawno, zdecydowany faworytem tej potyczki byli chłopcy z CONRADA. Wygrali z nami jesienią aż 10-2 i byli jednym z faworytów w tej lidze.  Wiosną  coś się jednak zacięło i niespodziewanie przegrali dwa mecze ligowe.  Liczymy na to, że po dwu remisach i nieznacznej porażce z BAŁTYKIEM, uda się naszym graczom sprawić niespodziankę i sięgnąć po kolejne ligowe punkty.

 

W niedzielę, o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Radarowej zagrają nasi Młodzicy z ekipą GKS KOWALE.  Nasi zawodnicy zajmują w tabeli wysokie piąte miejsce i liczymy, że potwierdzą to na boisku. Ale że mecze z Kowalami zawsze były ciekawe i zacięte, więc zapowiada się dobry mecz. Jesienią zremisowaliśmy mecz na Kowalach 2:2.  teraz musi być lepiej.

 

O tej samej porze, w niedzielę, tylko na boisku przy Alei Hallera 201, swój mecz ligowy rozegrają B Klasowi seniorzy. Rywalem będzie  ostatni w tabeli SALOS GDAŃSK.   Panowie,   bez żartów tym razem, prosimy.  Zbyt długo już czekamy na wygraną Moreny.

 

 

 

21 kwietnia 2017

Stanisław Gramann

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ