W najbliższy weekend LAS ARENA odpoczywa.  Drużyny GKS MORENA GDAŃSK czeka ligowa sesja wyjazdowa.

W sobotę, od godziny 13.00 w Sopocie nasi Młodzicy staną do walki z LECHIĄ GDAŃSK.  Choć faworyt tego meczu jest tylko jeden, to bardzo liczymy na podjęcie walki przez nasz zespół i sprawienie niespodzianki.  Mówiąc  - sprawienie niespodzianki - mamy na myśli np. strzelenie liderowi tabeli gola, bo jak dotąd, nikomu w tej lidze to się nie udało.

 

W niedzielę, o godzinie 11.00,  swój mecz w Pruszczu Gdańskim rozegrają zawodnicy rocznika 2003/2004.  Także w tym przypadku  rywalem będzie zdecydowany lider tabeli.  Łatwo nie będzie, ale dlaczego nie mielibyśmy powalczyć?

 

O tej samej porze, ale w dalekim GOWIDLINIE swój mecz ligowy w B Klasie rozegrają seniorzy MORENY. Po ostatniej wygranej, warto postarać się o kolejne punkty, zwłaszcza że, rywal  w ligowej tabeli znajduje się tuż za nami z bardzo podobnym dorobkiem punktowym.   Liczymy na dobre wieści.

 

Zawodnicy drużyny Juniora Starszego  w tej kolejce -  pauzują.

 

Tradycyjnie, w niedzielne popołudnie, na boisko w Kokoszkach, przy ulicy Budowlanych wybiegną zawodnicy rocznika 2006/2007, by rozegrać następne spotkania w Turnieju Deichmanna.

 

 

 

 

 

26 maja 2017

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

LIGOWY WEEKEND Z MORENĄ