Przed nami kolejny weekend piłkarski pod znakiem MORENY.  Tym razem wyjątkowo szczególny, bo, po - bez mała - trzech latach, powracamy do sportowej rywalizacji na LAS ARENĘ.   Długo na to czekaliśmy, ciężko na ten dzień pracowaliśmy, a w weekend będziemy świętować.  Mamy tylko nadzieję, że nasi piłkarze swoja grą dostosują się do tej wyjątkowej atmosfery.

 

 W sobotę od godziny 11.00 swój mecz rozegrają Młodzicy z rocznika 2005/2006. Po imponującej serii wygranych spotkań, teraz przyszły bardzo trudne mecze z faworytami.  Do takich na pewno należy ekipa AS POMORZE.  Wicelider tabeli postawi z pewnością naszym zawodnikom trudne warunki, ale wierzymy, że powrót na LAS ARENĘ jeszcze bardziej uskrzydli naszych graczy.

 

Tuż po meczu Młodzików, o godzinie 14.00 wybiegną na boisko zawodnicy rocznika 2003.  Nasi Trampkarze będą szukali punktów w meczu z GKS Żukowo.  Liczymy na dobrą grę i niespodziankę.

 

W niedzielę od godziny 11.00 w Gdańsku przy Alei Hallera o kolejną wygraną powalczą nasi seniorzy w B Klasie.  Rywalem będzie  SŁUPIA SULĘCZYNO.

 

O tej samej porze, ale w Kolbudach na boisku lidera rozgrywek wystąpią nasi Juniorzy Starsi.  Przynajmniej mamy nadzieję, że wystąpią, bo sądząc po frekwencji na treningach, większość już spisała  granie w piłkę na straty.

 

Również w niedzielę, od godziny 10.00  na boisku przy ulicy Smoleńskiej  swój V turniej ligowy mają rozegrać zawodnicy rocznika 207/2008.  Tu również jest problem, bo w tę niedzielę wielu chłopców, nie tylko zapewne z Moreny,  będzie miała  komunie i naprawdę nie wiemy w jakim składzie i czy w ogóle do gry przystąpią.

 

 

A jakby komuś się jednak nudziło, to w niedziele, od godziny 14.30  zawodnicy rocznika 2006/2007 rozegrają kolejne mecze Turnieju Deichmanna. 

 

Z A P R A S Z A M Y   N A   L A S  A R E N Ę!!!!

 

 

18 maja 2017

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

LIGOWY WEEKEND Z MORENĄ