Organizując parę miesięcy temu zestawienie  strzelców bramek wszechczasów naszego klubu, czyli MORENOWY ZŁOTY BUT, nie mogłem się nadziwić, jak wiele bramek nastrzelał dla MORENY Wojtek Ćwiklik i jak trudno będzie komuś ten wynik poprawić.   Na szczęście Janek Kochanowski nie miał takich dylematów i szybko, mecz po meczu, turniej  po turnieju,  nadrabiał  bramkowe zaległości.  

 

  W ostatnim meczu turnieju DEICHMANNA z GTS PRUSZCZ GDAŃSKI  zdobył swoją 162 bramkę w barwach Gdańskiego Klubu Sportowego  MORENA i tym samym został samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców MORENY WSZECHCZASÓW. 

 

Brawo, Janek. Ja wiem, że zaraz ktoś powie, albo pomyśli, że dziś jest łatwiej, bo więcej meczów, bo więcej turniejów, więcej możliwości. To prawda, ale jak ktoś ma wątpliwości, to niech przyjdzie na mecz naszych Młodzików i zobaczy jak jest "łatwo", niech zobaczy ile serca zostawia na boisku Janek, ile przebiega kilometrów, ile piłek  potrafi odzyskać i rozegrać.  A  przecież najczęściej, jego głównym boiskowym zadaniem nie jest strzelanie goli, tylko walka, aby te gole nie wpadały do naszej bramki.

 

Dzięki, Janek, to naprawdę wielki wyczyn.  Jednocześnie cały czas przypominamy, że to tylko dobra zabawa, że strzelanie goli jest bardzo ważne, ale najważniejsze jest dobro całego zespołu, bo to przecież sport drużynowy.  Na szczęście tego, to akurat Jankowi powtarzać nie trzeba.

 

 

 

 

A  zaczęła się ta przygoda z golami w 2013 roku w Straszynie.  W meczu z BAŁTYKIEM GDYNIA  Janek zdobył swoja pierwszą bramkę dla Moreny.  Potem poszło już łatwo :)

 

 

 

 

17 maja 2017

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

MAMY NOWEGO LIDERA!