REMIS TRAMPKARZY MORENY Z AP GDAŃSK

Nasi trampkarze zremisowali dziś w meczu ligowym 1:1 z Akademią Piłkarską Gdańsk.  Bramkę dla naszego zespołu zdobył Nikodem Zdanowicz.

 

To nie był dobry mecz, choć warunki do gry były znakomite. Niestety, obu zespołom zabrakło jakości w grze, co w sumie nie może zbytnio dziwić, jeśli spojrzy się na miejsce obu drużyn w ligowej tabeli.  Morena z dwoma wygranymi meczami w lidze, a  dzisiejszy nasz rywal, bez choćby jednego punktu.  I właśnie ten pierwszy punkt w rozgrywkach dzisiaj, w meczu z nami, zdobyli. Zresztą zasłużenie. Mecz, choć nie stał na najwyższym poziomie, był meczem walki i  poświęcenia. My zmarnowaliśmy kilka dogodnych sytuacji do zdobycia goli, głównie przez brak zdecydowania w kluczowych momentach.  Zamiast strzelać na bramkę, będąc w polu karnym, lub tuż przed nim, szukaliśmy zbyt wielu indywidualnych rozwiązań. To się, przynajmniej dziś, nie opłaciło.  Pudłowaliśmy, albo  rywale zabierali nam piłkę w ostatniej chwili. Zdecydowanie zabrakło nam armat z przodu. 

AP GDAŃSK miało również kilka świetnych okazji do zdobycia gola, ale trochę jak my, pudłowali w dogodnych sytuacjach, albo świetnie przeszkadzał im w zdobyciu gola w naszej bramce Piotr Kaczor. Raz nie dał rady naprawić błędu naszej defensywy i goście prowadzili w tym meczu.  Na szczęście  prowadzeniem nie cieszyli się zbyt długo, bo wyrównującego gola  zdobył dla nas, z małą pomocą bramkarza gości, Nikodem Zdanowicz.  I tak już pozostało do końca,  Więcej goli nie oglądaliśmy. MORENA - AP 1-1.

 

Dużo pracy przed chłopakami.  Zapewne przydałoby się trochę świeżej krwi do zespołu, ale przede wszystkim praca, praca , jeszcze raz praca.  Ktoś wypada ze składu, ktoś rezygnuje, inny nie może grać i robi się problem.  Ci, co pozostają,  ci co zakładają koszulkę Moreny i wychodzą na boisko, muszą dawać z siebie wszystko.  Nawet, jak nie ma szans na mistrzostwo świata, to zawsze trzeba walczyć.

 

  Do boju chłopaki! 

 

Skład Moreny:

PIOTR KACZOR - NIKODEM ZDANOWICZ, SZYMON OSMAŁEK, STANISŁAW KOCHANOWSKI, PATRYK PODSIADŁY, SEBASTIAN PIWOWARSKI, DAGO SPORTILLO, MATEUSZ GRYSZPANOWICZ, MICHAŁ KAMIŃSKI, MICHAŁ LEWCZUK, MATEUSZ KRZYŻANOWSKI - RAFAŁ FIDYTEK, NIKODEM SZERMUSZYN, MARCEL DOROSZ.

01 kwietnia 2017

Stanisław Gramann

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ