TRAMPKARZE MORENY TUŻ ZA PODIUM W SOMONINIE

Tuż za podium uplasowali się zawodnicy Moreny rocznika 2003/2004 na halowym, z obsadą międzynarodową,  turnieju z cyklu Somonino Cup 2017. Miejsce za podium zawsze jest pechowe, zwłaszcza, jeśli w całym turnieju nie przegrało się  meczu, ale tak bywa.  Do lepszego rezultatu zabrakło trochę skuteczności i  precyzji w wykonywaniu rzutów karnych . 

Nasi zawodnicy wygrali swoją grupę eliminacyjną pokonując  2:0 FC Gowidlino, po bramkach  Patryka Prokopiuka  oraz Szymona Osmałka, remisując  bezbramkowo z drugą drużyną tego klubu, by na koniec, po emocjonującym meczu wygrać 3:2 (mimo prowadzenia rywali 2-0) z rosyjskim zespołem Bałtika Mamonowo.  Bramki dla nas w tym meczu zdobywali Patryk Prokopiuk (dwie) oraz Szymon Osmałek.  Z siedmioma punktami wygraliśmy grupę i meczu ćwierćfinałowym trafiliśmy na GKS Żukowo.  Mecz zakończył się remisem 0:0, a wygrane 2-1 karne dały nam awans do półfinału.  Rzuty karne skutecznie egzekwowali: Michał Lewczuk i Michał Kamiński.  Do sukcesu bardzo przyczynił się Piotr Kaczor w bramce, broniąc dwa strzały rywali.

W półfinale już tyle szczęścia nie mieliśmy. Bezbramkowy remis z Amatorem Kiełpino i przegrane rzuty karne, zamknęły nam drogę do finału.  Celne trafienia Michała Kamińskiego oraz Patryka Prokopiuka nie wystarczyły.

Mały finał, czyli mecz o III miejsce, także zakończyliśmy bez bramek, a rywalem był znany z potyczki grupowej zespół Bałtiki Mamonowo. Konkurs rzutów karnych nie udał się naszej drużynie  (0-2) i  musieliśmy pogodzić się z miejscem IV.

 

Turniej wygrał zespół AMATORA KIEŁPINO.

 

Skład Moreny:

 

PIOTR KACZOR

MICHAŁ KAMIŃSKI 2 GOLE - 2 ASYSTY

PATRYK PROKOPIUK - 4 GOLE

MICHAŁ LEWCZUK - 1 GOL

DAGO SPORTILLO

ARTUR STRYNIEWSKI

SZYMON OSMAŁEK - 2 GOLE - 2 ASYSTY

PATRYK PODSIADŁY

 

04 lutego 2017

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ