No to doczekaliśmy się.  Po blisko trzech  latach tułaczki,  w gościnnych progach u Jasia w Klukowie, wracamy na swoje.  Wracamy na LAS ARENĘ! 

Historia zmagania się z naszym boiskiem dostępna jest w artykule na stronie głównej. Każdy, kto nie miał chęci i odwagi przyjść z pomocą, może zobaczyć tę swoistą kronikę zmagania się z LAS ARENĄ. Dziś, większość prac jest już za nami. Boisko wczoraj zostało zwalcowane 2,5 tonowym walcem.

 

 

Wcześniej, Malina wytyczył zarys linii boiskowych

 

 

Kończą się już prace przy naprawie pomieszczeń dla zawodników rezerwowych, pomalowaliśmy bramki, wyzbieraliśmy kolejne miliony kamieni i drutów, dla Waszego, bezpieczeństwa.  Organizujemy przewóz pięciometrowych  bramek  z Klukowa, a wczoraj boisko było wizytowane przez delegata Polskiego Związku Piłki Nożnej i otrzymaliśmy zgodę na rozegrania na naszej LAS ARENIE najbliższych  meczów.   W sobotę nasi juniorzy z roczników 2003 oraz 2005 rozegrają  na LAS ARENIE swoje mecze ligowe.  Można powiedzieć, że udało się!  Tytaniczną pracą kilku stale poświęcających się osób, krok po kroku, zmierzamy do celu. Wbrew malkontentom, wbrew Pani Alicji,  i wszystkim tym, co tylko narzekać potrafią, budujemy trawiaste boisko dla naszych zawodników.  

 

Podziękowania, przy tej okazji,  dla Rafała, za zorganizowanie tego wszystkiego, a przede wszystkim dla:

Sławka Kamińskiego, Tomka Osmałka, Wojtka Podsiadłego, Gienka Lewczuka, Marka Stypułkowskiego i jego Taty.   Bez ich pracy  nawet nie marzylibyśmy o rozegraniu meczu ligowego w sobotę na LAS ARENIE.  Wielkie dzięki, Panowie.

 

 

17 maja 2017

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

WRACAMY NA LAS ARENĘ !!!