WYGRANA MŁODZIKÓW W DŁUGIM POLU

W kolejnym meczu ligowym nasi Młodzicy z rocznika 2005/2006 przywieźli trzy punkty z Długiego Pola.  Zdobyli je właściwie nie wychodząc na boisko, bowiem gospodarze spotkania nie dopełnili formalności związanych z badaniami lekarskimi i sędzia do meczu nie dopuścił.  Otrzymamy zatem trzy punkty, a do protokołu zostanie wpisany wynik 3-0 dla Moreny.

 

Nie chcąc psuć zawodnikom obu ekip pięknego dnia, rozegraliśmy spotkanie  towarzyskie sędziowane przez trenerów obu ekip.  Wygraliśmy ten mecz 3-1, a bramki dla naszych barw zdobyli: Mateusz Kotewicz (a. Janek Kochanowski), Jakub Dasiewicz (a. Mateusz Kotewicz) oraz powracający po długiej nieobecności Oskar Wybranowski (a. Janek Kochanowski).

 

Skład Moreny:

 

WARAKSA  - SIUTA, ŁUKASZEWICZ, DOMSTA, BERENT, J.KOCHANOWSKI, DASIEWICZ, KOTEWICZ, GRONBERSKI - SKIBA, BIŃKO, O.WYBRANOWSKI, ŁYCZKOWSKA, SAWICKI.

 

Sam mecz nie był porywającym widowiskiem, mocno chaotycznym, wolnym,  jakby zawodnicy wiedzieli, że to jedynie spotkanie  towarzyskie, a wynik został już wcześniej ustalony. A przecież zawodnicy nie wiedzieli, bo trenerzy chcąc zadbać o koncentrację, nie zdradzili tego faktu przed gwizdkiem.  Gra była o wiele gorsza, niż tydzień temu w meczu z Gedanią. Ale były również plusy takiego stanu rzeczy.   Mogli zagrać wszyscy zawodnicy, w dodatku w dużym wymiarze czasu, co pewnie w normalnej sytuacji nie miałoby miejsca. A tak, sporo minut na boisku spędziła Kasia, oraz debiutujący w Morenie, zresztą całkiem udanie, Mikołaj Bińko

 

 

 

 

 

03 kwietnia 2017

Stanisław Gramann

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ