W niedzielę 21.01.2018 uczestniczyliśmy z juniorami rocznika 2005/2006 w Turnieju Halowej Piłki Nożnej HURA! CUP. Z nowym sponsorem na koszulkach ruszyliśmy na podbój piłkarskiego świata :)

 

 

Zagraliśmy w składzie:

- Marcin Skiba - bramkarz;

- Bartosz Łukaszewicz – 2 bramki, 1 asysta;

- Chilczuk Maks – 2 asysty;

- Paweł Gronberski – 1 bramka, 2 asysty;

- Janek Kochanowski – 2 asysty;

- Mikołaj Chaciński – 4 bramki, 1 asysta;

- Mateusz Kotewicz – 4 bramki, 1 asysta;

- Patryk Pappe;

- Piotr Gruszczyński;

 

 

         W turnieju wystąpiło 6 drużyn podzielonych na dwie grupy, gdzie Morena rozegrała 4 mecze zakończone bilansem 3 zwycięstwa, 1 porażka.

 

 

 

- Morena – KS Sulmin 0:1 – porażka…. Mecz bardzo wyrównany, mało okazji bramkowych z obu stron. Przeciwnik wykorzystuje jeden nasz błąd i schodzimy pokonani. Ale jeszcze będzie okazja na odegranie się, bo w grupie gramy mecz i rewanż.

 

- Morena – GKS Kowale 5:2 – zdecydowane nasze zwycięstwo, bramki strzelali Mikołaj po indywidualnej akcji; Mateusz x 3 (a. Janek i Maks), Bartek (a. Maks);

 

- Morena – KS Sulmin 2:1 – mecz o I miejsce w grupie i jednocześnie rewanż za poprzednią porażkę. Niestety znowu pierwsi tracimy bramkę po indywidualnym błędzie bramkarza, ale tym razem potrafiliśmy się podnieść i dzięki zaangażowaniu całego zespołu, najpierw do wyrównania doprowadza Mikołaj po indywidualnej akcji, a zwycięstwo zapewnia nam Bartek, asystuje mu Paweł.

 

- Morena – GKS Kowale 2:0 – zdecydowane nasze zwycięstwo, bramki strzelali Mikołaj (a. Mateusza), a zwycięstwo zapewnia nam Mateusz, asystuje mu Mikołaj.

 

          Tabele Grupy A:

 

             
 
               
               
               

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatecznie zajmujemy I miejsce w grupie i wchodzimy do półfinałów. Tam czekał na nas zespół GKS Wybrzeże Gdańsk. Wygrywamy, po wyrównanym meczu 2:1. Bramki strzelali Mikołaj (a. Paweł) i Paweł (a. Bartek).

    

     W finale potykamy się ponownie z KS Sulmin. Ponownie jest to bardzo wyrównany mecz, chyba najbardziej ze wszystkich. Kiedy już wszyscy oczekiwali rzutów karnych, przeciwnik wywalczył rzut wolny i po silnym strzale nad murem zdobywa jedynego gola meczu. Rzuciliśmy wszystkie siły, aby wyrównać, lecz nie starczyło czasu, a przeciwnik bronił się mądrze.

 

      Zajmujemy II miejsce w bardzo wyrównanym turnieju, a nasz zawodnik Marcin Skiba, został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Gratulacje dla niego, jak i całego zespołu.  

 

 

 

Relacja od Piotra, oczywiście, a ja jeszcze dodam od siebie,  że mieliśmy najładniejsze stroje :)

 

 

 

 

24 stycznia 2018

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

HURAAAA, BYŁO BLISKO...