Niestety, bardzo krótko trwała przygoda Moreny z pucharami w tym roku. Przegraliśmy mecz pierwszej rundy i opadliśmy z rozgrywek.  Lepsi od nas okazali się gracze POMORZANINA GDYNIA i to oni będą walczyć w kolejnej rundzie.

Mecz był zacięty i dość wyrównany. Do przerwy po bramce Krystiana Czaszejki (a. Adam Czarnecki) prowadziliśmy nawet 1-0.  Rywale w drugiej połowie wyrównali stan meczu na 1:1 i do rozstrzygnięcia wyniku meczu konieczna była dogrywka. A w dogrywce szybsi i bardziej wybiegani rywale nie pozostawili nam już złudzeń strzelając cztery gole.  My odpowiedzieliśmy tylko jedną bramką Jarka Waraksy (a. Mariusz Żukowski) i mecz zakończył się naszą przegraną 2:5.

Trochę szkoda, bo sytuacje na więcej bramek  mieliśmy, nawet niezłe, ale świetnie spisującego się bramkarza rywali nie udało się pokonać.

Może za rok pójdzie nam lepiej. Gratulujemy rywalom i życzymy finału na Narodowym:)

Warto odnotować  debiut w składzie dwóch zawodników z naszego zespołu juniorów:  Marcina Drewinga  oraz Maćka Buleja.  Śmiało, chłopaki, świat do Was należy,  odwagi!