Niemożliwe -  nie istnieje!  Nasza Morena zremisowała dziś 2:2 z gdańską Lechią!   Bramki dla GKS zdobyli:  Łukasz Michałowski oraz Patryk Prokopiuk.

Nasi zawodnicy bez najmniejszych kompleksów przystąpili do tego spotkania.  Nie przestraszyli się lidera tabeli i szybko okazało się, że nie ma kogo się bać. Całą pierwszą połowę to my dyktowaliśmy warunki gry, oddając wiele strzałów i organizując równie wiele groźnych akcji.  Lechia przeprowadziła w tej części spotkania tylko dwie groźne akcje.  Niestety,  obie zakończyły się umieszczeniem piłki w naszej bramce. Strata goli nie podłamała naszych zawodników. Przeciwnie, atakowali niestrudzenie, aż wreszcie udało się zdobyć gola.  Łukasz Michałowski wpakował  piłkę do siatki rywali.  To było premierowe trafienie Łukasza dla Moreny i gol kontaktowy przed przerwą.

Po zmianie stron gra się wyrównała. A po chwili wynik meczu również został wyrównany.  Patryk Prokopiuk  solową akcje wykończył się strzałem z bardzo ostrego kąta   dając nam remis!

W końcówce biało - zieloni mieli jeszcze swoje szanse na wygranie tego meczu, ale Adrian Buczkowski w bramce nie dał się pokonać.  Zremisowaliśmy z gdańską Lechią 2:2.  Brawo, chłopaki.  Brawo, drużyna.

Od tej pory nie będzie już tłumaczenia, że nie potraficie.  Bo przecież pokazaliście, że dajecie radę!

Gratulacje dla wszystkich.

Dla Adriana za wyjścia z bramki i skuteczne interwencje, dla Stasia za super grę głową,  dla Nikodema i Łukasza za skuteczną grę defensywną i  za walkę do końca, dla Patryka Podsiadłego  za to, że odnalazł się na prawej obronie, dla Szymona, Łukasza, Patryka i Kuby, że super odnaleźli się między obroną a atakiem, dla Michała i Kamyka, że przełamali się z oddawaniem strzałów. Dla wszystkich, za walkę.

MORENA GDAŃSK  2:2  LECHIA GDAŃSK