Dnia 11.02.2018 na hali Widowiskowo Sportowej w Przodkowie odbył się turniej halowy piłki nożnej. Rocznik Żaki 2009/2011.

GKS Morena Gdańsk zajmuje TRZECIE  miejsce oraz wyróżnienie otrzymuje  nasz bramkarz Tymon Krzemień. - GRATULACJE. 

 

Turniej podzielono na dwie grupy

(A)-

GKS I Przodkowo

Pomerania Gdańsk

GKS Morena Gdańsk

Gryf Słupsk KS

(B)-

GKS II Przodkowo

Escola Futbolu

GTS Pruszcz Gdański

GTS GR Biliński Czarna Dąbrówka.

 

 Miło mi powitać w nowym sezonie piłkarskiej przygody. Najmłodsi GKS Morena GDAŃSK, jak zawsze, zadziwiają: postawa zawodnika - Wzorowa. 

 

Skład:  bramkarz Tymon Krzemień, Filip Gawrecki, Maksymilian Grudzień, Tymon Jurczyk, Jan Bogdali,- Wiktor Cwaliński, Krzyś Rzepka, Kacper Florczuk, Karol Żmuda-Trzebiatowski, Bryan Ceci.

 

  1. Mecz z GKS I Przodkowo zaczynamy o 10:00. Gwizdek. Atakujemy, podanie - Gawrecki na lewe skrzydło do Florczuka i GOOOOL. 1:0 w 11 min. Wygrywamy mecz. 

 

2. Mecz z Gryf Słupsk KS - 11:00.Gwizdek. Jesteśmy na topie, obrona radzi sobie doskonale, by w końcu dać się złapać na kilku błędach Naszych i strata gola. Jedziemy dalej. Podania bramkarza na lewe skrzydło, Cwaliński wymiana podania do Ceci, Grudzień na środek do Rzepki. Noo i nic... Odebranie piłki w połowie boiska, Florczuk wspomagany przez Ceci - podaniem do lewego skrzydła wykończonym golem przez K. Florczuka. Mamy remis 1:1.

 

3. Mecz z Pomerania Gdańsk - 12:00. Gwizdek. Panujący spokój w zespole wskazuje na dobrze obraną taktykę przez trenera, jest atak i obrona. Czekamy cierpliwie, jednak decyzja sędziego i interpretacji przepisów, regulaminu turnieju jest niekorzystna dla NAS. Gol  z autu się liczy 1:0 Przegrywamy..

 

 Bilansem 4 pkt. i bramkach 2:2 wychodzimy z grupy na II miejscu i gramy w 1/2 Finału.

 

 1/2 Finału Spotykają się :- Pomerania -  GTS Pruszcz Gdański oraz  GKS Morena Gdańsk - Escola Futbolu.

 

Przerwa  między meczami dała znać o sobie. Pierwszego gola tracimy szybko po niepewnej obronie. Szybko wyrównujemy na 1:1. Kacper Florczuk kolejny raz z lewego skrzydła wbija piłkę w bramkę przeciwnika po składnej obronie Filipa Gawreckiego i podaniach Krzysia Rzepki, Wiktora Cwalińskiego, Bryana Ceci i Jasia Bogdali. Jednak dalej obrona ma chwilę słabości, co wykorzystuje przeciwnik. Przegrywamy 1:2. 

 

Gramy o 3 miejsce. GKS Morena Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański.

Atakujemy. Filip Gawrecki przy pomocy środkowego obrońcy i podaniu Jana Bogdali z prawego skrzydła umieszcza piłkę w bramce rywala 1:0. Wynik spotkania kończymy wynikiem 3:0, dwa gole dla Kacpra Florczuka przeprowadzonym atakiem na lewym skrzydle przy asyście Bryana Ceci i Wiktora Cwalińskiego. 

 

Turniej kończymy na III miejscu z dorobkiem:

 

Najlepszy bramkarz Tymon Krzemień, oraz 6 goli ; 5- K. Florczuk, 1- F. Gawrecki.

 

 

Gratulacje.    

 

 

 

 

12 lutego 2018

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

NASI NAJMŁODSI NA PODIUM W PRZODKOWIE