Nasi najmłodsi zawodnicy Moreny z rocznika 2009/2011  zostali wycofani z rozgrywek ligowych Orlików C1. 

 

To kolejny zespół, który musieliśmy wycofać z ligowej rywalizacji.  Mecze oddamy walkowerami.  Być może wrócimy do grania tym rocznikiem wiosną przyszłego roku, ale nie jest to pewne. 

 

Prawda jest taka, że w takim klubie, jak nasz, wszystko opiera się na rodzicach, na sympatykach, na ich wsparciu  i zaangażowaniu w zabawę dzieci.  Bez tego nie damy rady.  Tak,  jak są szkoły, w których wymaga się i oczekuje  od rodziców aktywnego uczestnictwa  w życiu szkoły, tak my jesteśmy takim klubem, gdzie opłacenie składki miesięcznej nie kończy zobowiązań rodziców.   Potrzebujemy osób, które  pomogą przygotować boisko, bramki przed meczem, zawiozą zawodników na mecz, itp.  Bez tego, sami niczego nie zrobimy.  Przez ostatnie lata życia tej drużyny praktycznie  nie otrzymywałem zdjęć, filmów, komentarzy, recenzji, relacji, ani niczego innego. Tak, jakby nikogo nie obchodziło to,  co robią te dzieciaki na boisku.

 

Szkoda. Kiedy inni będą rywalizować ze Spartą Gdańsk, dziewczynami z APLG, Olimpia Osowa, czy Ex-em Siedlce, my będziemy w domu. 

 

22 września 2019

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

NASI NAJMŁODSI NIE ZAGRAJĄ W LIDZE