W ostatnich dniach podejmujemy próby, może nawet lekko rozpaczliwe, żeby stworzyć dzieciom jako takie warunki do piłkarskiej rywalizacji.  Jakby ktoś tego nie rozumiał, to przypomnę, że Gdański Klub Sportowy MORENA jest klubem amatorskim, utrzymującym się z niewielkich składek oraz przede wszystkim, ze społecznej pracy swoich sympatyków. Tylko że tych sympatyków już prawie nie ma. A przynajmniej ich nie widać. 

Żeby zawodnicy juniorów mogli w niedzielę zagrać swój mecz ligowy (pierwszy w tym sezonie), potrzebna jest właściwie przygotowane boisko.  Ale ono samo się nie zrobi!!!  Potrzebna jest Wasza pomoc. Potrzebni są ludzie, którzy pomogą skosić trawę,  podlać wodą, wymalować linie na boisku itp.  Niestety, za każdym razem kończy się tak samo. Na nasze apele odpowiada garstka osób.  Z każdym miesiącem coraz mniejsza.  W tygodniu Piotr sam podlewał boisko,  dziś do pomocy  przyszło kilka osób. 

 

Podziękowania  dla Maliny, Marka, Oskara, Kacpra i Mikołaja.  Dzięki, że przyszliście, że poświęciliście swój prywatny czas, żeby pomóc chłopakom zagrać ligowy mecz. 

 

Pytanie tylko do czego to prowadzi, bo raczej do niczego pozytywnego...

 

 

 

14 września 2019

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

NIE MA KTO PRZYGOTOWAĆ BOISKA!!!