Bardzo słabo zaprezentowali się nasi zawodnicy w inauguracyjnym spotkaniu  gdańskiej Klasy B sezonu 2020/2021.  Przegrali aż 2:10  (2-3) w Cedrach Małych z miejscową Koroną.

Honorowe bramki dla naszych barw zdobyli: Bartosz Plesiak z podania Daniela Szulca oraz Michał Miotk po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego.

Panowie, mecz przegrany, nie ma co kopać leżących.  Nieźle do przerwy, kilka udanych akcji, trochę błędów w obronie.  Po przerwie nie było już naszej drużyny na boisku.  Zabrakło wszystkiego, ale przede wszystkim sił do biegania za piłką.  Atak nie dostawał piłek, środek pola nie istniał, a obrona była tylko z nazwy.    Szacun dla Maliny. Obronił kilka groźnych strzałów,  wyjął kilka następnych akcji sam na sam.  Aż strach pomyśleć, co byłoby, gdyby wszystkie strzały wpadły.

Gratulacje dla gospodarzy.  A my gramy dalej.    Głowy do góry!