Juniorzy młodsi  przegrali mecz ze SZTORMEM Mosty 2:8 (0-5).  Bramki dla GKS:  Patryk Prokopiuk (rzut karny) oraz Dawid Wybranowski. 

 

Żółte kartki:  Patryk Prokopiuk, Mateusz Głuszuk, 

 

Czerwona Kartka:  Patryk Prokopiuk.

 

Mecz, jak mecz.  Przegraliśmy bardzo zasłużenie na boisku, będąc zespołem zdecydowanie słabszym fizycznie, odstającym również od rywala  piłkarsko.  Stąd wysoka porażka.   Jedyny plus za efektowną bramkę dla Dawida Wybranowskiego, który wykorzystał świetne podanie z rzutu rożnego Patryka Prokopiuka.

 

Żeby coś na boisku osiągnąć, żeby stawić rywalowi czoła,  trzeba być do tego odpowiednio przygotowanym (trening, trening,  jeszcze raz trening) i zdecydowanie w to wierzyć.

 

 

Minusów było, niestety, znacznie więcej. I nie chodzi tu, bynajmniej, o sam wynik.

Powiem wprost: Weekendowy mecz, który po ciężkim tygodniu ma być dla wszystkich nagrodą, wytchnieniem, przyjemnością,  staje się  jakąś kolejną walką.  Z każdym i ze wszystkimi.  Ze słabym sędzią, z zawodnikami rywala, z tymi, którzy do nas przyjechali.  Pełna nienawiść.  Obrażamy się wzajemnie, krzyczymy.  Słabe to wszystko.  Na zachowanie gości nie mamy wielkiego wpływu, ale o siebie możemy  zadbać. A tymczasem?

Mama jednego z zawodników, będąc na boisku,  wykłóca się z kibicami gości, udowadniając, że jak przyjadą na Lechię, to zobaczą.  Serio?  To ma sens?  Wyzywanie, że ktoś jest głupi i przyjechał ze wsi,  też jest bardzo słabe.  JA W TYM NIE CHCĘ UCZESTNICZYĆ. Mam dość swoich problemów. 

 

Beata,  jeśli Cię uraziłem, to przepraszam.  Nie obrażaj się,  robisz wspaniałą robotę w klubie i bardzo jesteś  zawodnikom potrzebna.  Bardzo.  Na pewno znacznie bardziej,  niż ja, więc jeżeli chcesz, to ja sobie odpuszczę.  Ty jesteś zawodnikom potrzebna. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06 października 2018

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

PORAŻKA JUNIORÓW