Młodzicy Moreny zremisowali 0:0 z zespołem PIKI GDAŃSK.

 

Dwa słowa o meczu od Piotra:

 

Mecz z PIKAMI był meczem prawdy i oceny miejsca, w którym jesteśmy.  PIKI wygrały poprzedni mecz z liderem tabeli, drużyną Luzina. Dodatkowo graliśmy na wyjeździe, podczas gdy ostatnie mecze graliśmy na naszym "specyficznym" boisku, co mogło też przekładać się na dobre wyniki osiągane przez naszych Młodzików.  Spotkanie od początku było meczem walki, żadna drużyna nie chciała oddać boiska rywalowi. Nie oglądaliśmy zatem koronkowych akcji, gdyż od razu po stracie piłki każdy zawodnik starał się zakładać wysoki pressing i uniemożliwiał rywalowi  dokładne rozegranie.

Pomimo to, mogły w tym meczy paść bramki i to dla obu drużyn. Każda z nich miała przynajmniej kilka 100% sytuacji. Ale albo skuteczną interwencją popisywali się bramkarze, albo obrońcy w decydującej fazie przerywali zagrożenie.

Nam szczególnie szkoda okazji Kuby Dasiewicza, który mając przed sobą tylko bramkarza, który już się położył i to w taki sposób,  iż odwrócił się do piłki plecami, to zamiast spokojnego wykończenia, Kuba uderzył prosto w bramkarza:(

Remis był sprawiedliwym wynikiem,  a że bramki nie padły, to pochwalić należy w szczególności blok obrony i bramkarza.

 

 

 

 

14 października 2018

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

REMIS MŁODZIKÓW