Szanse na to, że w najbliższych miesiącach zagramy w piłkę są raczej niewielkie. Według najnowszych plotek, rozgrywki IV Ligi, klasy, okręgowej,  Klasy A i B, oraz rozgrywek juniorskich  nie zostaną już wznowione.   

 

Właściwie to raczej oczywista sprawa. Pamiętajmy, że w wyższych ligach część kolejek rundy rewanżowej została już rozegrana.  Inaczej to wygląda w rozgrywkach niższych lig.  Tutaj trzeba by rozegrać komplet spotkań rundy rewanżowej, a pamiętać należy, że piłkarze  - amatorzy raczej w środku tygodnia nie pograją, więc zwyczajnie - zabraknie terminów do grania. 

 

Jedyną wątpliwością pozostanie decyzja o stanie zakończenia rozgrywek.  Czy  przyjęte zostaną tabele ze wszystkimi awansami i spadkami według aktualnej  sytuacji?  

 

A może będą awanse, ale spadków nie będzie i ligi zostaną powiększone?   Tylko czy będą chętni do grania w tak licznych, a przez to kosztownych rozgrywkach przyszłego sezonu?

 

Sytuacja będzie ciekawa, bo obstawiam, że wbrew układowi tabeli wiele zespołów zrezygnuje z grania w wyższych (czytaj: droższych rozgrywkach)

 

Aktualne tabele naszych zespołów:

 

Gdańska Klasa B - grupa III

 

 

 

 

 

Liga Trampkarzy C1:

 

 

20 kwietnia 2020

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

SEZONU LIGOWEGO JUŻ NIE BĘDZIE?