Nasi seniorzy występujący w rozgrywkach B klasy  sprawili miłą niespodziankę pokonując 3:0 w derbowym meczu rezerwy Jaguara Gdańsk. 

 

Bramki dla GKS zdobyli:

 

Grzegorz Cysewski z karnego -  po faulu na Kamilu Gołębiewskim

Kamil Gołębiewski -  asysta Plesiak

Daniel Szulc  -  asysta Malina prosto od bramki

 

Kiedy trzeba ganić, to ganimy, ale kiedy należy się pochwała, to chwalimy bez zastanowienia.

 

Nie wiem kto kogo podmienił, czy to w nasze koszulki ktoś przebrał piłkarzy, czy to zawodnicy z Kokoszek byli jacyś inni, ale Morena zupełnie zdominowała ten mecz.  Po sromotnym laniu przed tygodniem w Rumi, wczoraj widzieliśmy zupełnie inną drużynę.  Walczącą o każdy metr boiska, o każdą piłkę, wyprzedzającą rywali na boisku bieganiem, a także myśleniem.  Nie widziałem pierwszej połowy, ale w drugiej chłopaki zupełnie nie dali pograć zawodnikom Jaguara.  Grali tak skutecznie w obronie, że Malina w bramce nudził się tak bardzo, że musiał pod koniec spotkania zaliczyć asystę przy trzecim golu Daniela Szulca.

Brawo, Panowie.  Okazało się, że jednak jakieś tam pojęcie o piłce macie, choć pewnie sami już w to przestaliście wierzyć. 

 

Nie wiem, czy po tym meczu napiszą o Was w SPORTOWYCH FAKTACH,  nie wiem, czy powiedzą w WIADOMOŚCIACH SPORTOWYCH POLSATU, ale pomyślałem, że byłoby niesprawiedliwe, gdyby chociaż na stronie klubowej nie pochwalili.

 

 

 

15 kwietnia 2019

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

WYGRANE DERBY W B KLASIE...